provasebezpeci

Dopřejte rodinným šperkům bezpečnostní schránku

Rodinné dědictví v podobě drahocenných šperků není jen investice. Jsou to především vzpomínky. Proto je musíte dobře střežit. Protože jejich hodnota, kterou po vás mají, je mnohem větší než cena, kterou za ně zloději dostanou. Nenechte se okrást o vaše vzpomínky a vaše blízké.


Chraňte si své cenné vzpomínky

Určitě se vám při pohledu na ně vybaví babička ve svatebních šatech na zažloutlé fotografii, kterou vám ukazovala maminka. Nebo možná vám dědečkovi manžetové knoflíky připomenou okamžik, kdy jste mu seděli na klíně a on vám vyprávěl příběhy z vojny.

Takové předměty mají pro člověka velice velkou cenu, protože připomínají krásné okamžiky z dětství nebo útlého mládí. Jenže pro lupiče, jsou to jen šperky, které se dají dobře prodat na černém trhu. Proto si je chraňte efektivně a uložte si je na bezpečné místo. Bezpečnostní schránka je pro tento účel dokonalým řešením.


Nečekejte na to až vás zloději navštíví

Ač to může znít sebevíce bláznivěji, banky schránky nemají. Tedy alespoň ty volné. O bezpečnostní schránky je totiž velký zájem. Proto se velice těžko získávají. Některé banky vůbec tuto službu neposkytují.

V jiných musíte čekat dlouhé týdny. Jenže zloději svou návštěvu předem nehlásí. Proto nečekejte a uschovejte si svoje cennosti hned a bez čekání. Nebankovní bezpečnostní schránka vám poskytuje stejnou ochranu.


V soukromém sektoru si vás budou vážit

Pronájem bezpečnostních schránek je nejlepší možnou ochranou pro vaše cenné předměty. Když si zvolíte soukromou firmu, tak schránku dostanete prakticky kdykoliv. Nezáleží na tom, kdy skončíte v práci. Pro své klienty mají stále otevřeno. Dalším velkým benefitem je stoprocentní diskrétnost.

Nikdo neví, co a kdy jste do své schránky ukryli. A nikdo se to také nedoví. Schránky jsou totiž plněny roboticky. Navíc soukromá firma nemá ze zákona povinnost, jako je tomu u bank, umožnit úřadům či policistům do schránek nahlédnout. Díky tomu máte jistotu, že budou vaše cenné předměty v naprostém bezpečí.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek